Aanvang: 10.00 uur
Voorganger: ds. W. Blanken (Zutphen)
Ambstdrager van dienst: Wim Meenink
Organist: Wiger Levering
Lector: Hansje Telnekes

Diaconale collecte: Stichting Kenya Kinderen
Stichting Kenya Kinderen maakt het mogelijk dat kinderen die niet in het sponsorprogramma van het kindertehuis zitten, wél naar een goede private school gaan.
In Kenia is het basisonderwijs gratis. Maar de kwaliteit hiervan is niet erg hoog.
Om kinderen daar toch die belangrijke eerste schooljaren op een goed niveau aan te bieden, is deze vorm van sponsoring gestart.
De kinderen hebben nog een acceptabele thuissituatie, maar de ouders kunnen de kosten voor de school niet betalen.
Zo willen wij zoveel mogelijk kinderen naar school laten gaan.
De kinderen uit dit sponsorprogramma gaan naar Essy School in Maai Mahiu.

logo kenya kinderen
klikhiervoormeerinformatie grijs

Diensten in de Grote Kerk

Elke zondagmorgen om 10.00 uur is er een eredienst van de gemeente in de Grote Kerk.

De diensten zijn hier online te beluisteren.


- In de Grote Kerk wordt voor schriftlezingen de voorkeur gegeven aan de Nieuwe Bijbel Vertaling, maar ook andere vertalingen kunnen worden gebruikt. Er wordt gezongen uit het liedboek Zingen en bidden in huis en kerk.

- In de kerk is een ringleiding aanwezig waar men gebruik van kan maken. De ringleiding bevindt zich binnen de zes pilaren in het middenschip.

- Na afloop van de dienst is er in het kerkgebouw gelegenheid om onder het genot van een kopje koffie of thee elkaar te ontmoeten.